Мережа гiпермаркетiв "Нова Лiнiя'

Офіційні правила програми лояльності «Нова лінія»
У мережі гіпермаркетів «Нова Лінія» діють 3 типи бонусних карток та послуга надання спеціального бонусного рахунку «Сейф»:

 

  1. Тимчасова бонусна картка – видається покупцеві, який не має пластикової бонусної картки, та здійснив покупку на суму від 0,01 грн. до 600,00 грн. в гіпермаркеті «Нова Лінія». Тимчасова бонусна картка не дозволяє використовувати накопичені бонуси до моменту обміну на пластикову бонусну картку.
  2. Пластикова бонусна картка - видається покупцеві, при здійсненні покупок на суму від 600 грн., в гіпермаркеті «Нова Лінія». Пластикова бонусна картка дозволяє накопичувати та використовувати накопичені бонуси, видається на підставі фіскального чеку або суми покупок, що були накопичені на тимчасовій бонусній карточці.
  3. Подарункова бонусна картка – може бути отримана виключно під час проведення Акцій та не може бути придбана або отримана у будь-якій інший спосіб, окрім вказаного. Подарункова бонусна картка дозволяє використовувати бонуси, але не дозволяє їх накопичувати, має номінал та видається згідно з умовами проведення Акцій.
  4. «Сейф» - послуга надання спеціального бонусного рахунку утримувачу бонусної картки, на якому покупець може залишати решту під час здійснення покупок, що конвертується у бонуси, та використовувати ці бонуси, що накопичуються у «Сейфі» для оплати подальших покупок.

1.Отримання бонусної картки фізичною особою
1.1.Утримувачем бонусної картки «Нова лінія» може стати покупець, що здійснив придбання товару у будь-якому торговому центрі ПрАТ «Нова лінія» на суму від 0,01 грн. одним чеком (без застосування дисконтної або бонусної картки) та заповнив в повному обсязі анкету на отримання бонусної картки. Утримувач має право передавати тимчасову або пластикову бонусну картку третім особам. При передачі бонусної картки третім особам утримувач зобов’язаний попередити таку третю особу про умови цих Офіційних правил лояльності «Нова лінія». Передача подарункової бонусної картки третій особі не дозволяється.
1.2. Для отримання тимчасової бонусної картки з 1% ставкою нарахування бонусів (після здійсненні покупки від 0,01 грн. до 600 грн.) покупець звертається до касира торгового центру (без заповнення анкети), який видає та негайно активує тимчасову бонусну картку. При цьому нарахування бонусів розпочинається з моменту здійснення наступної покупки товарів. Право на використання бонусів виникає починаючи з моменту отримання пластикової бонусної картки але в будь-якому разі не раніше ніж з 15 календарного дня, який відліковується від дати здійснення покупки. Тимчасова бонусна картка є активною до моменту її заміни на пластикову бонусну картку, але в будь-якому випадку не більше ніж протягом одного року з моменту її активації. На тимчасову бонусну картку розповсюджуються умови, викладені у Розділі 6 Офіційних правил.
1.3. Для заміни тимчасової бонусної картки на пластикову бонусну картку «Нова лінія» (з 3%, 5% або 7% ставкою нарахування бонусів), покупцеві потрібно здійснити покупку на суму від 600,01 грн. (або накопичити суму покупок понад 600 грн.), після чого звернутись до відділу безготівкового розрахунку торгівельного центру, в якому здійснена покупка та надати працівникам відділу безготівкового розрахунку оригінал (оригінали) фіскального чеку. При цьому покупцеві необхідно заповнити анкету на отримання бонусної картки. У випадку відмови покупця від заповнення анкети на отримання пластикової бонусної картки в повному обсязі та/або відсутності підпису покупця на зазначеній анкеті, ПрАТ «Нова лінія» має право відмовити покупцеві у видачі пластикової бонусної картки. Видача пластикової бонусної картки «Нова лінія» (з 3%, 5% або 7% ставкою нарахування бонусів) проводиться в залежності від здійсненої суми покупок, визначеної у фіскальному чеку, відповідно до Таблиці нарахування бонусів (п.3.11.).
1.4. Для первинного отримання пластикової бонусної картки «Нова лінія» (з 3%, 5% або 7% ставкою нарахування бонусів), покупцеві потрібно протягом 30 календарних днів від дати здійснення покупки звернутись до відділу безготівкового розрахунку торгівельного центру, в якому здійснена покупка та надати працівникам відділу безготівкового розрахунку оригінал фіскального чеку. При цьому покупцеві необхідно заповнити анкету на отримання бонусної картки. У випадку відмови покупця від заповнення анкети на отримання пластикової бонусної картки в повному обсязі та/або відсутності підпису покупця на зазначеній анкеті, ПрАТ «Нова лінія» має право відмовити покупцеві у видачі пластикової бонусної картки. Видача пластикової бонусної картки «Нова лінія» (з 3%, 5% або 7% ставкою нарахування бонусів) проводиться в залежності від здійсненої суми покупок, визначеної у фіскальному чеку, відповідно до Таблиці нарахування бонусів (п.3.11.). При цьому нарахування бонусів розпочинається з моменту здійснення наступної покупки товарів.
1.5. Для отримання подарункової бонусної картки необхідно прийняти участь у Акції в межах одного з рекламних заходів мережі декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія». Фізичній особі, яка отримала право на її отримання згідно з умовами Акції, необхідно надати свої дані: ПІБ, копію паспорту (1-4 сторінки) та копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, заповнити анкету та акт отримання головного подарунку та сплатити 1 грн. (з ПДВ). У випадку, якщо у отримувача немає з собою всіх документів, то йому
видається сертифікат на отримання подарункової бонусної картки, який він може обміняти на подарункову бонусну картку, протягом одного календарного дня з моменту проведення Акції.
1.6. Отримання бонусної картки (тимчасової, пластикової або подарункової бонусної) покупцем і подальше її використання в торгових центрах “Нова лінія” (в т.ч. третіми особами, у разі використання тимчасової або пластикової картки) є підтвердженням того, що покупець ознайомлений з умовами програми лояльності “Нова лінія” і приймає їх в повному обсязі.
2. Активація пластикової бонусної картки та подарункової бонусної картки “Нова лінія”
2.1.Пластикова бонусна картка активується працівником відділу безготівкового розрахунку ПрАТ “Нова лінія” одразу після її отримання покупцем.
2.2. Подарункова бонусна картка активується на 15 календарний день, який відліковується з дня, наступного після дня закінчення Акції (або у інший строк, передбачений умовами Акції), та діє протягом 3 календарних місяців з моменту активації, або до моменту використання нарахованих бонусів, якщо цей момент настає раніше, ніж 3 календарних місяці з моменту активації.
3.Механізм нарахування бонусів та зарахування решти до спеціального рахунку, передбаченого послугою «Сейфу»
3.1.Бонуси нараховуються тільки після активації тимчасової або пластикової бонусної картки в системі ПрАТ “Нова лінія” (з врахуванням п.1.2.-1.4. Офіційних правил).
3.2. При використанні тимчасової бонусної картки нарахування бонусів відбувається по ставці 1% незалежно від накопиченої суми покупок.
3.3. Підвищення ставки нарахування бонусів (згідно Таблиці нарахування бонусів в п.3.11.) відбувається тільки після отримання пластикової бонусної картки відповідно до накопиченої суми покупок на день заміни тимчасової бонусної картки на пластикову бонусну картку.
3.4. При використанні пластикової бонусної картки нарахування бонусів відбувається по ставці нарахування, що диференціюється, та залежить від накопиченої суми покупок (історії накопичення бонусів).
3. 5.При кожній покупці з використанням тимчасової або пластикової бонусної картки (за виключенням покупки товару, позначеного у ціннику (або іншим способом) написом «Бонуси»), бонуси зараховуються на бонусну картку в гривневому еквіваленті.
3.6. При здійсненні покупки товару, позначеного у ціннику написом «Бонуси», нарахування бонусів на вказаний товар не проводиться.
3.7. Зарахування решти до спеціального рахунку, передбаченого послугою «Сейф» можливе тільки за умови наявності активної пластикової чи тимчасової бонусної картки.
3.8. При кожній покупці з використанням тимчасової або пластикової бонусної картки, покупець має можливість, за власним бажанням, залишити решту від внесених у якості оплати за товари або послуги грошей на спеціальному рахунку, передбаченому послугою «Сейф», на якому решта конвертується у бонуси у співвідношенні 1коп решти=0,01бонус у «Сейфі».
3.9. Зарахування бонусів на спеціальний бонусний рахунок, передбачений послугою «Сейф», можливе лише при розрахунку за товари чи послуги готівкою. При використанні банківської карти під час здійснення розрахунку, зарахування на спеціальний рахунок, передбачений послугою «Сейф» неможливе.
3.10. ПрАТ «Нова лінія» залишає за собою право змінювати механізм нарахування бонусів та/або офіційні правила програми лояльності «Нова Лінія», інформуючи про це покупців та утримувачів шляхом розміщення нових офіційних правил та/або змін на офіційному веб-сайті ПрАТ «Нова лінія» (novalinia.com.ua).
3.11. Таблиця нарахування бонусів


Суми покупок, сплачені готівкою або платіжною картою

Ставка нарахування бонусів від суми покупки, сплаченої готівкою або платіжною карткою

0,01- 600 грн.

1%

600,01 – 6000 грн.

3%

6000,01 – 20000 грн.

5%

Понад 20000 грн.

7%

3.12. Бонуси, при купівлі товару, на який «Новою лінією» надано будь-які знижки, або при купівлі товару з використанням подарункової бонусної картки  чи дисконтної картки, не нараховуються.
4. Продаж товару з використанням бонусів з бонусного рахунку та зі спеціального бонусного рахунку, передбаченого послугою «Сейф»
4.1.Право на використання бонусів, що були нараховані на пластикову бонусну картку, або зараховані на спеціальний бонусний рахунок, передбачений послугою «Сейф» має утримувач або будь-яка третя особа (надалі - покупець), яка пред’явила на касі бонусну картку та виявила бажання використати бонуси. Право на використання бонусів, що були нараховані на подарункову бонусну картку має виключно утримувач подарункової бонусної картки. У разі здійснення придбання товару з використанням подарункової бонусної картки, утримувач такої картки зобов’язаний надати касирові документ, що засвідчує особу.
4.2. Право використання бонусів, що були нараховані на пластикову картку (з врахуванням п.1.2. Офіційних правил) наступає починаючи з 15 календарного дня, який відліковується з дня, наступного за днем здійснення покупки та діє до 30 грудня кожного календарного року. Право на використання бонусів, що були нараховані на подарункову бонусну картку наступає одразу після активації подарункової бонусної картки згідно умов Акцій. Право використання бонусів, що були нараховані на спеціальний бонусний рахунок, передбачений послугою «Сейф» внаслідок конвертації решти, що її залишив покупець, наступає відразу після зарахування бонусів до спеціального бонусного рахунку, передбаченого послугою «Сейф» та діє необмежено.
4.3. Продаж товару з використанням бонусів здійснюється виключно на робочому місці касира.
4.4. При наявності бажання оперативно перевірити кількість нарахованих бонусів, покупець повинен звернутись до відділу безготівкового розрахунку або самостійно перевірити інформацію на інформаційних стійках, які знаходяться у торговому залі. Під час здійснення розрахунку, на вимогу покупця касир повинен проінформувати покупця про кількість накопичених бонусів, які можуть бути використані ним для здійснення покупки товару в торгівельному центрі “Нова лінія”.
4.5. Покупець повинен повідомити касира про своє бажання використати бонуси. Якщо під час здійснення покупки покупець має намір використати виключно бонуси, то кожна одиниця товару оплачується покупцем у розмірі 1 коп. Якщо сума накопичених бонусів менше вартості товару, покупець отримує знижку на суму накопичених бонусів, які списуються з бонусної картки і доплачує різницю готівкою або платіжною карткою. Бонуси при такій покупці нараховуються тільки на суму, сплачену готівкою або платіжною карткою.
4.6. Під час оплати за товари чи послуги бонусами, спершу використовуються бонуси, що були накопичені на спеціальному бонусному рахунку, передбаченому послугою «Сейф», а лише потім бонуси з бонусного рахунку.
4.7. Під час оплати товару з використанням авансового чеку неможливе: використання подарункової бонусної картки та використання спеціального бонусного рахунку, передбаченого послугою «Сейф».
4.8. Здійснення покупки з одночасним використанням бонусної та дисконтної карток не допускається.
4.9. Використання пластикової бонусної картки та подарункової бонусної картки “Нова лінія”, продаж товару з використанням бонусів з бонусного рахунку та зі спеціального бонусного рахунку, передбаченого послугою «Сейф» можливе лише за умови фізичної наявності відповідної картки у покупця в момент здійснення такого використання та/або продажу.

5. Повернення товару придбаного за бонуси
5.1. У випадках, передбачених законодавством, покупець має право повернути товар, придбаний за бонуси.
5.2. При поверненні товару, який був придбаний з використанням бонусів, сума використаних бонусів повертається на бонусну картку, а сума, сплачена готівкою або кредитною карткою, - повертається покупцеві (у випадку сплати готівкою) або на рахунок його платіжної картки. У разі повернення товару по фіскальному чеку, за яким було проведено нарахування бонусів, менеджерові з операцій повернення ТЦ “Нова лінія” необхідно:
5.2.1. Повернути нараховані бонуси на бонусну картку, якщо під час здійснення покупки товару, що повертається, було використано, окрім бонусів з основного бонусного рахунку, також і бонуси з спеціального бонусного рахунку, передбаченого послугою «Сейф», то такі бонуси автоматично розділяються при поверненні: Бонуси, що були списані з основного рахунку – повертаються до основного бонусного рахунку, а бонуси, що були списані з спеціального бонусного рахунку, передбаченого послугою «Сейф» повертаються до спеціального бонусного рахунку, передбаченого послугою «Сейф»;
5.2.2. Повернути покупцеві грошові кошти, сплачені при покупці в розмірі, визначеному у фіскальному чеку.
5.2.3. При поверненні товару, що був придбаний з використанням подарункової бонусної картки після закінчення терміну її дії, покупцеві повертається тільки сума, що була сплачена готівкою, або з використанням кредитної карти. Бонуси, що були витрачені на придбання такого товару, покупцеві не повертаються та не компенсуються в будь-який інший спосіб.
5.2.4. Заміна товару або усунення недоліків товару, що був придбаний з використанням подарункової бонусної картки проводиться на підставі діючого законодавства України.
6.Спеціальні умови по використанню бонусів в останній місяць календарного року
6.1. 31 грудня кожного календарного року, тимчасові та пластикові бонусні картки обнуляються, при цьому ставка нарахування бонусів зберігається. Бонуси, що були зараховані до спеціального бонусного рахунку, передбаченого послугою «Сейф», але не були використані, залишаються на бонусній картці в повному обсязі для подальшого використання.
6.2. Бонуси, нараховані на тимчасові та пластикові бонусні картки в період 01 грудня по 31 грудня (включно), будуть активовані та доступні для використання починаючи з 15 січня наступного за розрахунковим роком.
7. Відновлення пластикової та подарункової бонусної картки при втраті
7.1. У разі втрати пластикової бонусної картки утримувач повинен звернутися у відділ безготівкового розрахунку торгівельного центру, в якому була отримана бонусна картка, з відповідною заявою, а також надати документи, що засвідчують особу утримувача картки. При первинній втраті пластикової бонусної картки (заміна старого зразку картки на новий, стирання штрих-коду, тощо), у разі прийняття позитивного рішення, працівник відділу безготівкового розрахунку анулює в програмі втрачену бонусну картку, реєструє нову (із зазначенням номера втраченої/анульованої картки) та безкоштовно видає нову картку утримувачу.
7.2. При цьому всі накопичені бонуси втраченої бонусної картки (крім випадків коли бонусна картка була обнулена відповідно до умов програми лояльності або у випадку не підтвердження наявності накопичених бонусів системою ПрАТ «Нова лінія») переносяться на нову бонусну картку.
7.3. У випадку повторної втрати пластикової бонусної картки, утримувач повинен звернутися у відділ безготівкового розрахунку торгівельного центру, в якому була отримана бонусна картка, з відповідною заявою, а також надати документи, що засвідчують особу утримувача картки та отримати товарний чек на оплату послуг з відновлення пластикової бонусної картки (вартість послуги – 10 грн. з ПДВ). Після сплати утримувачем повної вартості послуг з відновлення бонусної картки через касу торгівельного центру, працівник відділу безготівкового розрахунку анулює в програмі втрачену бонусну картку, реєструє нову (із зазначенням номера втраченої/анульованої картки) та видає нову пластикову бонусну картку утримувачу.
7.4. Втрачена або пошкоджена покупцем подарункова бонусна картка відновленню не підлягає та бонуси, що були нараховані/залишилися на ній не компенсуються, заміна на грошовий еквівалент не допускається.
7.5. ПрАТ «Нова Лінія» звільняється від відповідальності за наслідки втрати бонусної картки або за наслідки її передачі утримувачем третій особі.
7.6. Ризик випадкової загибелі, пошкодження, втрати бонусної картки або зняття бонусів третьою особою без дозволу утримувача, несе утримувач з моменту активації бонусної картки.